Pasaulē lielākais viesnīcu tīkls Marriott International būs arī Latvijā

2018. gada 15. janvārī uz renovācijas laiku tiks slēgta viesnīca „Albert Hotel”, lai jau 2019. gadā to atklātu kā jauno „Marriott” grupas viesnīcu ar nosaukumu „AC Hotel Riga”. Jauno „Marriott” viesnīcu Latvijā pārvaldīs viesnīcu operators „Legendhotels”.

Pēc renovācijas, ko veiks viesnīcas „Vastint Latvia” īpašnieks, „AC Hotel Riga” būs pieejamas 239 istabiņas. Viesnīcā atradīsies konferenču centrs, atpūtas telpa, restorāns un fitnesa centrs. Operators „Legendhotels Latvija” ir noslēdzis 20 gadu franšīzes līgumu ar „Marriott International”, un jaunā viesnīca savu darbību sāks 2019. gadā.

„„Marriott” grupas „AC Hotel“ zīmola viesnīcas ir paredzētas radošiem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kas diezgan daudz ceļojuši un turpina to darīt. Tās ir kā oāze tiem, kuri novērtē dizaina viesnīcas sarūpēto iespēju izbaudīt mirkli miera un cilvēkus sev apkārt, kā arī uz brīdi apstāties savā skrējienā,” saka „Legendhotels” valdes loceklis Tauri Sumbergs. „Pasaulē lielākā viesnīcu uzņēmuma „Marriott International” ienākšana Latvijas tirgū ir būtisks notikums. Līdz ar to Latvija nonāks vairāk nekā 85 miljonu „Marriott” regulāro viesu redzeslokā, kas varētu būtiski palielināt Latvijas tūristu skaitu un spodrināt valsts tēlu.”

„„Mariott” grupas „AC Hotel” zīmola viesnīcas ir jauna veida dzīves stila viesnīcas, kuru mērķis ir iedvesmot jaunās paaudzes ceļotājus ar viesnīcu inovatīvo dizainu,” papildina „Marriott International” Luksusa un dzīves stila zīmolu daļas globālā vadītāja Tina Edmundsona. „Pieaugošais mūsu dizaina viesnīcu skaits ir apliecinājums „Marriott International” nolūkam piedāvāt izcilu arhitektūru un dizainu par saprātīgu cenu, kas pieejama radošiem cilvēkiem un uzņēmējiem visā pasaulē. Mēs tiecamies būt pievilcīgi šai klientu grupai un attīstībā neapstājamies ne uz minūti, tāpat kā mūsu klienti.”

„AC Hotels” zīmola viesnīcu dizainā atradīsiet klasiskā modernisma pieskārienu ar Eiropas dvēseli un spāņu saknēm, ko radījis slavenā viesnīcu īpašnieka Antonio Catalan radošais domas lidojums. Tieši viņš 1998. gadā izveidoja šo zīmolu, kas nu kļuvis par vienu no iecienītākajiem viesnīcu zīmoliem Spānijā. Pēc Eiropā gūtajiem panākumiem, 2011. gadā tika izveidots kopuzņēmums ar „Marriott International”, prezentējot “Merriott” grupas „AC Hotels” starptautiskā tirgū – Francijā, Itālijā, Portugālē, Dānijā un ASV. Ar pārliecību, ka mērķtiecīgi veidots dizains uzlabo cilvēku dzīvi, „AC Hotels” atbrīvojas no visa liekā, lai sniegtu viesiem pārdomāti veidotus skaistuma mirkļus – tie ir mirkļi, kas uzturēšanos viesnīcā padara pacilātu un ļauj koncentrēties uz svarīgāko.

„Legendhotels“ ir starptautisks viesnīcu operators, kas darbojas Igaunijā, Latvijā un Polijā, patlaban pārvaldot 5 viesnīcas. 2017. gadā „Legendhotels” saskaņā ar „Marriott International” franšīzes līgumiem uzsāka sadarbību ar pasaulē lielāko viesnīcu ķēdi.

„Vastint” ir starptautiska nekustamo īpašumu kompānija ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi. „Vastint” mērķis ir radīt ilgtermiņa vērtību, veicot investīcijas nekustamajos īpašumos. Kompānijas pamatdarbība ir īpašumu apsaimniekošana un komerciālu nekustamo īpašumu attīstīšana, tostarp dzīvojamo platību būvniecība un pārdošana. „Vastint” darbojas vairākās Eiropas valstīs, tostarp Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Latvijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Rumānijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē.

„Marriott” grupas „AC Hotels” viesnīcas
„Marriott“ grupas „AC Hotels“ viesnīcas ir viens no „Marriott International” globālā portfeļa dzīves stila zīmoliem. Patlaban tas apvieno vairāk nekā 80 viesnīcas Spānijā, Itālijā, Portugālē, Dānijā, Turcijā, Francijā un ASV. Uzņēmums plāno atvērt vēl vismaz 50 šī zīmola viesnīcas ASV, Kanādā, Eiropā un Latīņamerikā tuvāko trīs gadu laikā.

Marriott International, Inc. (NASDAQ: MAR) ir Betesdā, Merilendā (ASV) dibināts uzņēmums, kura pārvaldībā ir vairāk nekā 6400 īpašumu, kas darbojas zem 30 vadošo viesnīcu zīmoliem 126 pasaules valstīs. „Marriott” nodarbojas gan ar viesnīcu tiešu pārvaldību, gan slēdz franšīzes līgumus ar viesnīcām, gan piešķir brīvdienu kūrortu licences dažādās pasaules valstīs. Uzņēmums arī pārvalda atzītas lojalitātes programmas: Marriott Rewards®, kurā ietilpst The Ritz-Carlton Rewards® un Starwood Preferred Guest®.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus