Mēness aptieka atver franšīzes aptieku Pierīgā

Pēc jaunajam statusam atbilstošām pārmaiņām 2018. gada 16. janvārī Daugmales „Ceļmalās” tiek atvērta „Mēness aptieka” franšīzes aptieka.

Daugmales iedzīvotāji un viesi turpmāk varēs saņemt un izmantot visus piedāvājumus, ko sniedz „Mēness aptieka”. AS „Sentor farm aptiekas” ieguldījusi aptuveni 10 000 eiro aptiekas rekonstrukcijā – veikts kosmētiskais remonts, mainīts apgaismojums, labiekārtota uzbrauktuve cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Izmainot aptiekas tirdzniecības telpas izkārtojumu, aptieka labiekārtota ar jaunām, modernām, mūsdienu aptiekas apmeklētāju vajadzībām atbilstošām mēbelēm. Lai būtu iespēja piedāvāt plašāku aptiekas produktu sortimentu, izveidota pašapkalpošanās zona.

Izmantojot franšīzes modeli, „Lavandas” aptiekai Daugmalē ir nodrošināta ilgtermiņa stabilitāte un izaugsme ar „Mēness aptieka” zīmolu, iegūta iespēja savā darbā izmantot iecienītā Latvijas uzņēmuma aptieku zīmola reputāciju, produktus, mārketinga tehnoloģijas un citus atbalsta mehānismus. „Sentor farm aptiekas” valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs atzīst: „Ik dienu strādājam, atbilstoši mūsu aptieku sauklim „Ar īpašām rūpēm par jums!” un esam gandarīti, ka ar franšīzes biznesa modeļa starpniecību šīs rūpes varēsim realizēt arī Ķekavas novada Daugmalē. Aptieka ir iedzīvotājiem Latvijā visērtāk pieejamā veselības aprūpes iestāde, kurā līdzās nenovērtējamam farmaceita padomam būtisks ir pieejamo aptiekas produktu daudzums un izvēles iespējas. „Mēness aptieka” to sniedz saviem klientiem. Esam gandarīti, ka zinoši savas jomas līderi farmaceiti izvēlas franšīzes modeli turpmākai attīstībai kopā ar „Mēness aptieka””.

Aptiekas īpašnieces Ineta Viļuma un Ilze Kronberga, izlemjot izmantot franšīzes priekšrocības, atzīst: „Izvēloties „Mēness aptieka” franšīzi, ieguvums ir acīmredzams – aptieka skaisti izremontēta, aprīkota ar jaunām, gaišām mēbelēm, nomainīta jaudīgāka tehnika un arī kases aparāts būs jauns. Tas mums iepriekš būtu iespējams, vienīgi paaugstinot cenas. Tagad cenas varam saglabāt iepriekšējās, turklāt piedāvāt klientiem krietni plašāku aptiekas produktu klāstu.”

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus