Circle K veikalu rekonstrukcijā investē 8,4 miljonus eiro

Ir sākta vērienīga rekonstrukcija, lai tuvāko gadu laikā modernizētu visus Circle K ērtas iepirkšanās veikalus Latvijā.

Tajos tiks atjaunots interjers un paplašināts ēdienu sortiments ar svaigiem, uz vietas gatavotiem ēdieniem, no kuriem vairāki tapuši sadarbībā ar šefpavāru Ēriku Dreibantu. Veikalu atjaunošanā paredzēts investēt 8,4 miljonus eiro.

Circle KRekonstrukcija paredz Circle K koncepta maiņas

“Modernizācijas darbi tiek veikti, uzklausot klientu vēlmes. Pieaugot dzīves tempam, cilvēki aizvien biežāk ēd ārpus mājām un no ēdienkartes gaida plašas izvēles iespējas ar svaigu un gardu piedāvājumu. Tāpēc esam nolēmuši gan papildināt uz vietas gatavoto ēdienu sortimentu, gan pilnībā nomainīt interjeru un izveidot plašāku un modernāku atpūtas zonu, kur klientiem atvilkt elpu no ikdienas skrējiena, baudīt mājīgu noskaņu un ērtu servisu,” stāsta Circle K Latvia izpilddirektore Gunta Jēkabsone.

Janvārī ir atklāti četri jaunā koncepta veikali – Rīgā, Eksporta ielā 1c un Anniņmuižas bulvārī 25a, Jelgavā, Brīvības bulvārī 1, un Ogrē, Rīgas ielā 19. Līdz 2019. gada beigām tiks modernizēti vēl 10 veikali, kā arī jaunais koncepts tiks ieviests visās jaunbūvējamās stacijās.

Modernizētie veikali būs īpaši arī ar to, ka tajos būs pieejams vēl plašāks svaigu un gardu ēdienu klāsts, kas tapis, sekojot pasaules tendencēm.

“Rekonstruētajos veikalos papildus populārajiem burgeriem un hotdogiem jau šobrīd var baudīt jaunos salātus un wrapus, kā arī meksikāņu virtuves ēdienus, kas ir vieni no populārākajiem pasaulē. To receptes tapušas sadarbībā ar šefpavāru Ēriku Dreibantu. Viņa zināšanas palīdzēja mums izstrādāt interesantus un vērtīgus ēdienus, par kuriem jau esam saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes. Tuvākajā laikā sortimentu papildināsim arī ar Latvijā ražotām zupām,” saka Circle K Latvia tirgus attīstības direktors Gatis Pavārs.

Par Circle K

Circle K Latvia ir vadošais ērtas iepirkšanās uzņēmums un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. Circle K ir plašākais DUS tīkls Latvijā – 82 tirdzniecības vietas, no kurām 76 ir pilna servisa DUS (tostarp 14 franšīzes), 4 automātiskās uzpildes stacijas un 2 ērtas iepirkšanās veikali. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem Circle K ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus