SIXT

SIXT iegādājies uzņēmumu Somijā

Zīmola “SIXT” franšīzes turētājs Baltijas valstīs SIA “Transporent” iegādājies Somijas uzņēmumam “Veho Group” piederošo uzņēmumu “Veho Rent Oy Ab”, informē kompānijas pārstāvji.

“Veho Rent” šobrīd darbojas kā neatkarīgs “SIXT” franšīzes ņēmējs Somijā, savukārt SIA “Transporent” darbojas kā neatkarīgs “SIXT” franšīzes ņēmējs visās Baltijas valstīs.

“SIXT” turpinās attīstību

Līdz ar šo darījumu tiek nodrošināta “SIXT” zīmola nomas piedāvājumu nepārtrauktība, tostarp turpmāka attīstība Somijā sadarbībā ar SIA “Transporent”.

“Esam priecīgi paziņot par veiksmīgu “Veho Rent Oy Ab” iegādi, kas atspoguļo mūsu apņemšanos stratēģiski attīstīties Somijā. SIA “Transporent”, kopš 2010. gada darbojoties kā neatkarīgs “SIXT” franšīzes partneris, spējis konsolidēto apgrozījumu palielināt līdz 63 miljoniem eiro, bet autoparks pieaudzis līdz vairāk nekā 7000 transportlīdzekļu. Mēs esam pārliecināti, ka saglabāsim stabilu zīmola klātbūtnes izaugsmi Somijas tirgū, izmantojot abu organizāciju stiprās puses, lai veicinātu inovācijas un uzlabotu vispārējo klientu pieredzi,” norāda SIA “Transporent” valdes priekšsēdētājs Arnis Jaudzems.

“Noslēgtais darījums ir nākamais solis “Veho” stratēģijā, saskaņā ar kuru tas arvien vairāk koncentrējas uz savu pamatdarbību – “Mercedes-Benz” un “Daimler Truck” automobiļu importu un mazumtirdzniecību Somijā, Zviedrijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Aizvietošanas automobiļu pakalpojumi uz tehniskās apkopes laiku un nomas pakalpojumi kopumā ir svarīgi “Veho” uzņēmējdarbības veiksmes faktori. Es ar pārliecību gaidu jaunu posmu turpmākajā klientu pieredzes attīstībā, ieviešot mūsu nomas koncepciju,” saka “Veho Group” vadītājs Juha Ruotsalainens.

Plāno pabeigt šogad

Šo iegādes darījumu paredzēts pabeigt 2024. gada otrajā ceturksnī. Auto nomas darbība kā neatkarīgam “SIXT” franšīzes ņēmējam paliks pašreizējās vadības pārziņā, kā arī esošie darbinieki turpinās strādāt “Veho Rent Oy Ab”. Pārejas periodā “Veho” turpinās sniegt aizvietošanas automobiļu pakalpojumus savās atrašanās vietās sadarbībā ar SIA “Transporent” kā “SIXT” franšīzes ņēmēju.

Pēc pārejas perioda, kas, kā plānots, noslēgsies 2024. gada rudenī, “Veho” ieviesīs savu koncepciju, lai sniegtu aizvietošanas automobiļu pakalpojumus. Šī stratēģiskā soļa mērķis ir garantēt, ka klientiem vienmēr būs pieejams “Mercedes-Benz” aizvietošanas automobilis, kas atbilst “Veho” saistībām attiecībā uz kvalitāti un klientu apmierinātību.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus