Kopējā investīcija:

€ 2,000

Franšīzes maksa:

€ 0

Ikmēneša maksājums:

10-15%

Ikmēneša mārketinga maksājums:

0%

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 2019

Franšīzes uzsākšanas gads: 2020

Uzņēmuma vienības: 1

Franšīžu vienības: 20

Kopējais vienību skaits: 21

Darbinieku skaits uz vienību: 1

Līguma termiņš: 60 mēneši

FRANŠĪZE ONLINE

MĀJAS LAPA

Piekļuve pārspēj īpašumtiesības, un Brick Technology nodrošina programmatūru, produktus, spēcīgu zīmolu un pilnu pakalpojumu klāstu uzņēmējiem, kuri vēlas ieviest enerģijas bankas koplietošanu savā valstī.

Mēs uzskatām, ka koplietošanas ekonomika var pilnībā izmantot savu potenciālu, perfekti apvienojot globālu zīmolu un resursus un stiprus vietējos sakarus.

Vai vēlaties veikt neliela mēroga aktivitātes atsevišķās vietās vai arī vēlaties iegūt pilnīgu ekskluzivitāti savā valstī? Mēs varam piedāvāt dažādas partnerības iespējas, kas pielāgotas jūsu vēlmēm.

Mūsu ideālais kandidāts ir aktīvs, ar pārdošanas pieredzi, kā arī tas ir pluss, ja jums ir sakari pārtikas, dzērienu, klubu, izklaides, viesmīlības vai līdzīgā nozarē.

Esoša uzņēmējdarbības vai biznesa pieredze augstāk minētajās nozarēs vērtējams kā papildus pluss.

Jūs saņemat produktu, tehnoloģiju, pārdošanas un mārketinga atbalstu, gan tiešā veidā no Brick galvenā biroja, gan arī no piekļuves Brick tiešsaistes zināšanu bankai, kurā varat atrast visu nepieciešamo informāciju, padomus un rīkus lai gūtu panākumus.

Jūs saņemat piekļuvi arī mūsu informācijas panelim, kas ļauj pārvaldīt savu tīklu un enerģijas banku ierīču īri, iegūt ieskatus un statistiku, kā arī plānot savas darbības.

Brick no savas puses nodrošinās klientu atbalstu, tehnoloģiju iegūšanu un izstrādi, kā arī jūsu vajadzībām pielāgotu integrāciju.


Brooke Boers

Partnerships Specialist

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM