Kopējā investīcija:

€ 20,000

Franšīzes maksa:

€ 0

Ikmēneša maksājums:

€ 0

Ikmēneša mārketinga maksājums:

€ 200

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 2012

Franšīzes uzsākšanas gads: 2013

Uzņēmuma vienības: 0

Franšīžu vienības: 190

Kopējais vienību skaits: 190

Darbinieku skaits uz vienību: 2+

Līguma termiņš: 60 mēneši

FRANŠĪZE ONLINE

MĀJAS LAPA

FRANŠĪZES PREZENTĀCIJA

LEJUPIELĀDĒT

Crazy Bubble ir lielākā burbuļtējas franšīzes ķēde Eiropā. Šobrīd mums ir gandrīz 200 tirdzniecības vietu 9 Eiropas tirgos – mūsu tirdzniecības vietas atradīsiet: Polijā, Rumānijā, Igaunijā, Lietuvā, Melnkalnē, Bosnijā un Hercegovinā, Moldovā un Īrijā. Kompānija dibināta 2012. gadā Polijā un gadu no gada tā attīstās ļoti dinamiski, katru gadu noslēdzot ar vidēji 60% tirdzniecības vietu skaita pieaugumu. Mēs esam arī burbuļtējas pusfabrikātu importētājs no Taivānas – valsts, kurā dzima visa burbuļtējas koncepcija. Tas garantē mūsu produktu augstāko kvalitāti Eiropā.

Crazy Bubble aicina pievienoties mūsu franšīzes ģimenei, lai jūs varētu baudīt peļņu vienā no visstraujāk augošajiem sektoriem gastronomijas nozarē. Lūk, kāpēc jums vajadzētu pievienoties mūsu zīmolam:

Ieguvumi:

 • Pārbaudīts biznesa modelis: ieguldiet mūsu pārbaudītajā biznesa modelī, kas garantē panākumus burbuļtējas pasaulē. Mūsu pieredze palīdzēs jums gūt panākumus pat tirgū, kur ir augsta konkurence.
 • Personalizēta pieeja un mentoru atbalsts: mēs piedāvājam ne tikai biznesa, bet arī partnerības pieeju. Katrs franšīzes ņēmējs saņems individuālu atbalstu un palīdzību no mentora, lai kopīgi gūtu panākumus.
 • Zīmola darbības zinātība (know-how): iegūstiet pilnīgu piekļuvi zīmola darbības zināšanām (know-how), ražošanas procesiem un efektīvām stratēģijām, lai vadītu savu tirdzniecības vietu. Mūsu zināšanas ir jūsu atslēga efektīvai biznesa vadībai.
 • Nav iestāšanās maksas: mēs neapgrūtinām jūs ar papildu maksām par pievienošanos mūsu franšīzes tīklam. Jūsu panākumi ir mūsu panākumi.
 • Bezmaksas apmācība: mēs piedāvājam visaptverošu un profesionālu apmācību gan jums, gan jūsu darbiniekiem. Mēs garantējam, ka būsiet gatavi apkalpot klientus ar vislabākajām prasmēm.
 • Mārketinga aktivitātes: Mēs atbalstām jūs gan tīkla, gan individuālajās mārketinga aktivitātēs, lai jūs varētu veiksmīgi reklamēt savu tirdzniecības vietu un piesaistīt jaunus klientus.
 • Augstākās kvalitātes produkti: Mūsu produkti garantē klientu apmierinātību. Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes sastāvdaļas, lai nodrošinātu jūsu klientiem patiesu prieku, dzerot burbuļtēju.

Tīkla pamatprasības:

 • Atrašanās vieta: Mēs sagaidam, ka telpas atradīsies intensīvas satiksmes zonā ar atbilstošu piekļuvi ūdenim un elektrībai. Tie ir galvenie elementi efektīvai Crazy Bubble tirdzniecības vietas darbībai.
 • Franšīzes ņēmējs: spēja pārvaldīt biznesu, vēlme gūt panākumus un pilna apņemšanās ir pamata prasības attiecībā uz potenciālajiem franšīzes ņēmējiem

Franšīzes maksa: franšīzes maksa ir tikai 200 eiro mēnesī visā līguma darbības laikā, ļaujot koncentrēties uz sava biznesa attīstību un lielas peļņas gūšanu.

Investīciju izmaksas: aptuveni 20,000 eiro

Starptautiskas sadarbības gadījumā mēs esam ieinteresēti arī iegūt Master franšīzes ņēmējus. Jūs parakstāt ar mums līgumu, kas garantē ekskluzivitāti konkrētai teritorijai, un attīstāt mūsu franšīzes koncepciju ar vēl labākiem un vēl izdevīgākiem nosacījumiem. Šajā gadījumā jūs būsiet atbildīgs par Crazy Bubble zīmolu valstī, jūs noslēgsiet franšīzes līgumus ar individuālajiem franšīzes ņēmējiem un gūsiet labumu, neieguldot savus līdzekļus.

Vēlme gūt panākumus biznesā, apzinīgums, centība, viegla jaunu savstarpējo kontaktu dibināšana

Mēs piedāvājam saviem franšīzes ņēmējiem pilnu atbalstu un apmācību pirms franšīzes atvēršanas, kā arī visā franšīzes līguma darbības laikā. Apmācību plānā ietilpst:

 • Receptes visiem mūsu produktiem
 • Apmācība vietējā mārketinga veidošanā
 • Crazy Bubble veikala vadības apmācība
 • Apmācība par Crazy Bubble pusfabrikātiem

Apmācība ilgst vairākas dienas un notiek mūsu apmācību telpā, kā arī vienā no Crazy Bubble veikaliem. Dienu pirms atklāšanas, mūsu darbinieki veic arī kvalifikācijas celšanas apmācību jūsu telpās. Mēs būsim kopā ar jums telpu atklāšanā, lai atbalstītu jūs gan tehniskā jomā, gan  mārketinga jomā, gan arī mentāli! Visā līguma darbības laikā atbalstīsim Jūs ik uz soļa – sākot ar mārketingu, jaunu klientu piesaisti, atrašanās vietu izvēli, visu telpu dizainu un grafisko elementu veidošanu, beidzot ar produktu un iekārtu piegādi jūsu veikalam.


Jakub Wozniczka

Franchise Manager

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM