Kopējā investīcija:

€ 25,000

Franšīzes maksa:

€ 5,000

Ikmēneša maksājums:

18 %

Ikmēneša mārketinga maksājums:

0%

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 2019

Franšīzes uzsākšanas gads: 2020

Uzņēmuma vienības: 26

Franšīžu vienības: 29

Kopējais vienību skaits: 55

Darbinieku skaits uz vienību: 1+

Līguma termiņš: 60 mēneši

FRANŠĪZE ONLINE

MĀJAS LAPA

Godalgota elektrisko skrejriteņu franšīze.

Nodrošiniet oglekļa neitrālu transportu savā pilsētā ar Hopp Bike.

Līdz pat 80% finansējuma pieejams ar StartHoppTM.

Piedāvājam franšīzes iespējas spējīgiem uzņēmējiem.

Galvenie iemesli, lai kļūtu par Hopp franšīzes ņēmēju:

 • Gatavs biznesa risinājums ar pastāvīgu ekspertu atbalstu un palīdzību
 • Zemas investīcijas ar pieejamo Start-HoppTM
 • Godalgota pakalpojumu lietotne/ aplikācija
 • Jūs varat uzsākt darbību nedēļas laikā

Pievienojieties Hopp pašmotivētu uzņēmēju komandai un kļūstiet par daļu no mūsu globālā franšīzes tīkla. Sazinieties ar mums, aizpildot kontaktformu zemāk un uzziniet vairāk par Hopp elektrisko skrejriteņu franšīzes priekšrocībām jau šodien.

Koncepts
Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Mēs jūs nodrošināsim ar vadlīnijām un atbalstu no starta līdz finišam, palīdzot pārvarēt jebkādus loģistikas vai regulējumu šķēršļus jau 2 nedēļu laikā.

Uzsāciet biznesu ar labu ieskrējienu
Jūs veiksiet lokālās darbības, bet mēs parūpēsimies par pārējo. Mūsu globālais/vietējais biznesa modelis ļauj jums izmantot mūsu ekspertu ieteikumus un piekļuvi kopīgiem resursiem; no zīmola un mārketinga līdz IT atbalstam, tehniskām instrukcijām, vadlīnijām un daudz kam citam.

Pieredze tirgū ar milzīgu izaugsmes potenciālu

 • Iesaistieties mūsu panākumos, jo mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam augt. Mūsu unikālais biznesa modelis ļauj jums attīstīties tirgū, kas līdz 2031. gadam sasniegs 500 miljardus USD.

 

Panākumu vēsture

 • Jūsu bizness balstīsies uz mūsu pārbaudītu un praksē pierādītu biznesa modeli. Mūsu tehnoloģija ir dzimusi Islandē, atbilstoši Islandes kvalitātes standartiem, un tagad darbojas visā pasaulē. No ledainām Ziemeļvalstu ziemām līdz karstām Vidusjūras vasarām, mūsu izturīgo e-Scooter flote ir nobraukusi vairāk nekā 10 000 000 kilometrus visos klimatiskajos apstākļos. Panākumus nodrošina mūsu veiksmīgais biznesa modelis un godalgotā aplikācija.

 

Ceļš uz finansiālo neatkarību

 • Mēs piedāvājam visaptverošu finansējumu jūsu darbības uzsākšanai. Mūsu augsto ienākumu un zemo investīciju modelis ļauj uzņēmējiem ieguldīt savu prātu un enerģiju, nevis finansu līdzekļus. Daudziem no mūsu franšīzes partneriem ieguldījumi atmaksājas jau 1.gadā (ROI).

 

Dzīve ar Hopp 

 • Uzsākot Hopp franšīzi, atgūstiet brīvību un elastību savā darba dzīvē. Daudzi franšīzes īpašnieki deleģē ikdienas apkopi un citas darbības jaunākajiem darbiniekiem, kuriem ir minimāla saskarsme ar finansu līdzekļu plūsmu uzņēmumā.

 

Domājiet zaļi ar Hopp skrejriteņiem

 • Hopp, sākot no ​​ražošanas un līdz ekspluatācijai, ir 100% oglekļa neitrāli, un, tā kā katrs brauciens rada 0 gramus CO2 uz vienu pasažierkilometru, mēs atstājam aiz sevis tīrāku planētu. Ar katru braucienu. Tātad jūs varat cīnīties ar klimata pārmaiņām, vienlaikus vadot ienesīgu, pilnvērtīgu biznesu, un jūsu klienti pārvietosies pa jūsu pilsētu, neatstājot oglekļa pēdas nospiedumu.

 

Veiciniet pārmaiņas savā pilsētā

 • Vairāk nekā puse braucienu ar automašīnu ir mazāki par 5 jūdzēm (8 km). Vai tas izklausās pēc iespējas? Pievienojieties savas pilsētas transporta punktiem, ieviešot pakalpojumu, kas atvieglo mobilitāti vietās, kur tradicionālie tranzīta pakalpojumi ir bijuši neveiksmīgi. Kļūstiet par vietējo varoni un atrisiniet transporta problēmas savā reģionā, uzlabojot ikdienu draugiem, ģimenei un kaimiņiem.
 • Tehnika, kas darbojas, e-Scooter, kas pārvietojas, un nauda bankā jau no pirmās dienas. Mūsu veiksmīgais franšīzes modelis piedāvā līdz pat 80% finansējumu kvalificētiem kandidātiem, palīdzību un operācionālu atbalstu, kā arī piekļuvi mūsu godalgotajai pakalpojumu lietotnei.


Paula Sagan

Account and Sales Manager

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM