Kopējā investīcija:

€ 75,000

Franšīzes maksa:

€ 7,500

Ikmēneša maksājums:

8%

Ikmēneša mārketinga maksājums:

4,5%

Franšīžu skaits

Atdeve (ROI)

Laika periods

Ieņēmumi:

12 000*

* Kalkulatora aprēķini ir provizoriski, nevis garantēts iznākums

GALVENĀ INFORMĀCIJA

Dibināšanas gads: 1965

Franšīzes uzsākšanas gads: 1974

Uzņēmuma vienības: 0

Franšīžu vienības: 45000

Kopējais vienību skaits: 45000

Darbinieku skaits uz vienību: 10

Līguma termiņš: 120 mēneši

FRANŠĪZE ONLINE

MĀJAS LAPA

SUBWAY® ir # 1 restorāna ķēde kopējā restorānu skaitā ar vairāk atrašanās vietām nekā jebkura cita ķēde Quick Service Restaurant (QSR) nozarē. SUBWAY®, tika dibināts 1965. gadā, un ir pasaulē lielākā restorānu ķēde ar vairāk nekā 45 000 restorāniem 112 valstīs. Pašlaik Eiropā ir vairāk nekā 4500 atvērtu restorānu ar vairākām franšīzes iespējām.
Visi SUBWAY® restorāni var kļūt par franšīzēm un var atrasties brīvstāvošās ēkās vai iepirkšanās centros, kā arī lidostās, koledžās / universitātēs, veikalos un citās vietās.

SUBWAY® franšīzes ņēmējiem ir uzņēmējdarbības gars un viņi ir apņēmušies veiksmīgi veidot uzņēmējdarbību. Ja jums patīk strādāt ar cilvēkiem, apgūstot jaunas prasmes un esat gatavi aizraujošam jaunam izaicinājumam, sazinieties ar mums tūlīt!

Apmācība notiek divas nedēļas, 50% klasē un 50% restorānā. Visiem franšīzes ņēmējiem, kas minēti franšīzes līgumā, ir vismaz apmierinoši jāpabeidz mācības SUBWAY® Pasaules galvenajā ofisā, pirms tiks dota atļauja atvērt restorānu. Katram franšīzes ņēmējam ir piešķirts konsultants, lai palīdzētu izpildīt SUBWAY® standartus. Turklāt atbalsts ir pieejams attīstības birojā, korporatīvajā palīdzības līnijā, kā arī tiešsaistē, izmantojot mūsu Subway partneru vietni un SUBWAY® universitātes kursus.


Irena Schlosserová

Sales Specialist SUBWAY Central & Eastern Europe

Valodas:

SAZINIES AR MUMS UN PASTĀSTI PAR SAVIEM MĒRĶIEM