“Blue Shock Race” iekaro pasaules autosporta Meku

Viens no Latvijas vadošajiem elektromobilitātes uzņēmumiem “Blue Shock Race” (BSR) ar elektrokartingiem turpina iekarot Eiropas tirgu, šobrīd tiekot jau līdz Monako, kas tiek dēvēta arī par pasaules autosporta Meku.

Šā gada martā  kompānija saņēma uzaicinājumu Monako prezentēt savus sporta un nomas kartus vairākiem profesionāliem kartingu pilotiem, kas braukuši arī F2 un F3 klasēs.

Nomaina visus kartingus

Pēc testiem Monako iekštelpu kartadroms “Kart Indoor Monaco” nolēma mainīt visus kartingus pret “Blue Shock Race” izstrādājumiem.

Kartingu trases īpašnieks Klivio Pičione (Clivio Piccione) atzīst, ka tie noteikti ir labākie elektrokartingi tirgū šobrīd, pateicoties inovatīvajiem risinājumiem, kā arī ātrās baterijas apmaiņas sistēmai, kartingu jaudas un dinamikas rādītājiem.

Protams, uzņēmumam vēl jāstrādā pie vairākiem nelieliem kartingu tehniskajiem risinājumiem, lai tie būtu absolūti labākie visās kategorijās, bet bāze, ko ir radījusi “Blue Shock Race”, Monako trases īpašnieka uzskatā ir lielākais lēciens nomas kartingu risinājumos.

Jūlija sākumā Monako trase tika atvērta jau ar sešiem Latvijā ražotajiem BSR 2.0 modeļa elektrokartnigem, un šobrīd klients gaida vēl otro piegādi – astoņus bērnu elektrokartingus.

“Kart Indoor Monaco” ir viena no prestižākajām vietām, kur var izbraukt ar kompānijas izstrādātajiem kartingiem Eiropā.

Monako ir tikai viens no eksporta tirgiem. Šobrīd uzņēmumam pasūtījumi rindā ir jau 3–4 mēnešus uz priekšu. Kartingus gaida vēl tādas valstis kā Ungārija, Grieķija, Lielbritānija, ASV, Janzēlande u.c.

Virzās uz mērķi

Uzņēmums pārliecinoši virzās uz viena miljona eiro apgrozījumu šogad, mēģinot sasniegt mērķi pārdot 200 un vairāk elektrokartingus 2021 gadā.

Uzņēmuma vadītājs Artis Daugins: “Par spīti “Covid-19″ laikiem, mēs esam spējuši atrast risinājumus ražot izklaides un sporta industrijai kartingus un vēl vairāk atīstīt jauno ražotni Liepājā, kāpināt pārdošanas un ražošanas jaudas. Komanda iegulda ļoti smagu darbu, un šobrīd droši varam teikt, ka esam uz pasaules lielās skatuves kartingu industrijā. ”

SIA “Blue Shock Race” dibināta 2014. gadā, un tā nodarbojas ar elektrokartingu ražošanu un paralēli uzņēmums attīstījis izklaides pakalpojumu sniegšanu. Uzņēmums piedāvā arī franšīzi.

 

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus