elvi

“ELVI” ceļ jaunu veikalu, ieguldīs 1,5 miljonus eiro

Nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls “ELVI“, turpinot tīkla attīstību, nosvinējis spāru svētkus jaunam veikalam Siguldā, Dārza ielā.

Atvērs rudenī

Jaunajā objektā kopumā tiks ieguldīti aptuveni 1,5 miljoni eiro. Būvniecības darbu nākamajā etapā paredzēta ēkas pilnīga pabeigšana, vides labiekārtošana un apzaļumošanas darbi. Veikals tiks atvērts šī gada rudenī un tas būs trešais zīmola “ELVI” veikals Siguldā.

SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Tieši skaistā Vidzemes pērle Sigulda ir zīmola “ELVI” dzimtene, un esmu gandarīta, ka jau šajā rudenī Siguldas “ELVI” veikalu saimei pievienosies jauns, kvalitatīvs veikals. Tajā saimniekos viens no Siguldas novada nozīmīgākajiem uzņēmumiem un lielākajiem darba devējiem, mūsu franšīzes partneris SIA “Vita mārkets”. Spāru svētki ir būtisks pagrieziena punkts jebkuras ēkas būvniecībā, Tas iezīmē mājas reālās aprises un signalizē – nu ar pilnu sparu jāgatavojas jaunas tirdzniecības vietas atvēršanai.”

Ēkas projektēšana uzticēta arhitektu birojam “LOFT” Ģirta Kalinkeviča vadībā. Birojs izstrādāja arī nupat februārī atvērtā tirdzniecības kvartāla konceptu, dizainu un projektu Mārupē, Lielajā ielā 26.

Jaunais “ELVI” Dārza ielā, Siguldā, tiek būvēts, īstenojot dažādus ilgtspējīgas attīstības risinājumus. Veikalā tiks uzstādītas energoefektīvas tirdzniecības iekārtas, ēku sildīšanai tiks izmantota siltumatguves tehnoloģija. Tāpat apmeklētājus priecēs harmoniski iekārtota ārtelpa ar plašām autostāvvietām, apstādījumiem un atpūtas zonām. Projektējot ēku, tika izvērtētas arī kopējās zemes gabala attīstības iespējas, tālab tiks izbūvēts gan piebraucamais ceļš, gan ārējās komunikācijas zemesgabala tālākajā malā, lai nākotnē šajā objektā varētu paplašināt komercdarbības iespējas, piesaistot potenciālos īrniekus un sekmējot kopējo kvartāla attīstību.

Veiksmīgs gads

Kā liecina jaunākie dati, pērn “ELVI” izdevies piedzīvot izaugsmi. 2022. gadu uzņēmums noslēdzis ar 7% apgrozījuma pieaugumu, savukārt par 4% audzis arī kopējais čeku skaits veikalos.

“ELVI” par savu 2023. gada prioritāti izvirzījis pircēju pieredzes uzlabošanu. Tas ietver gan veikalu tīkla sakārtošanu, gan arī sortimenta pilnveidošanu un lojalitātes programmas attīstību, nodrošinot papildu servisus klientiem. Investīcijas plānotas arī loģistikas centrā. Tas jau patlaban nodrošina piegādes vairāk nekā pusei no visām veikalā esošajām precēm, bet svaigo preču grupā sasniedz jau 85%. Šogad paredzēts pilveidot loģistikas pakalpojumus un kapacitāti, lai varētu nodrošināt iespējami lielu svaigu produktu piegādi veikaliem visā Latvijā.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus