Pie lidostas atvērs jaunu franšīzes giganta Hampton by Hilton viesnīcu

Jau šā gada 11. aprīlī viesnīca Hampton by Hilton Riga Airport sāks uzņemt viesus, informē Hilton (NYSE: HLT) un Apex Alliance Hospitality Management.

Vairāk nekā 14 miljoni eiro

Viesnīcas būvniecība tika uzsākta 2020. gada decembrī, un to veica viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā – UPB. Viesnīcu apkalpo lietuviešu operators Apex Alliance Hotel Management, kas šobrīd pārvalda 11 viesnīcas ar dažādiem zīmoliem četrās valstīs. Viesnīcas attīstībā investēti vairāk nekā 14 miljoni eiro, kurus ieguldījusi Lietuvas Bankas pārraudzītā Lietuvas aktīvu pārvaldīšanas kompānija “I Asset Managment” un “Bigbank Latvija”.

Hampton by Hilton Riga Airport, kur kopumā ir 189 istabiņas, atrodas aptuveni 5 minūšu brauciena attālumā no Rīgas lidostas. Viesiem ir pieejams arī atsevišķs maksas maršruta autobuss, kas kursē no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ. Viesnīca atrodas vien 20 minūšu attālumā no vēsturiskās Rīgas vecpilsētas, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā un kur atrodas ievērojamākās iepirkšanās vietas, restorāni un muzeji. Tāpat viesnīca atrodas aptuveni 15 minūšu attālumā no Rīga Plaza tirdzniecības kompleksa un 20 minūšu attālumā no Jūrmalas Baltijas jūras pludmalēm.

Papildus viesnīcā ir pieejama arī atpūtas telpa ar ierobežotu ēdienkarti visas diennakts garumā, diennakts bārs un fitnesa centrs, kā arī biznesa centrs. Tāpat ir pieejama autostāvvieta, kas paredzēta 90 transportlīdzekļiem, tostarp 6 elektromobiļu uzlādes vietas, kas izmanto EV uzlādes risinājumu.

Viesiem tiks piedāvātas bezmaksas siltās brokastis, kas vienmēr iekļautas uzturēšanās cenā, kā arī bezmaksas Wi-Fi. Viesnīcas dizains līdzinās citām šī zīmola viesnīcām.

Nozare atgūsies

“Mūsu viesnīca piedāvā pakalpojumus un risinājumus pat pašai prasīgākajai gaumei – Hampton by Hilton ir apvienotas kvalitatīvākās izmitināšanas iespējas un jaunākās tehnoloģijas, kas ļaus ikvienam viesim rast savām vajadzībām labākos risinājumus,” stāsta Hampton by Hilton ģenerāldirektore Terēze Vecvanaga. “Mēs ticam, ka viesmīlības nozare atgūsies un mūsu mērķis ir palielināt pieprasījumu, kļūstot par ceļotāju izvēli ar vislabāko vērtību un cenu piedāvājumu vietējā tirgū.”

Hampton by Hilton Riga Airport ir daļa no Hilton Honors, viesu lojalitātes programmas, kas apvieno 18 dažādus Hilton viesnīcu zīmolus. Tās biedriem, rezervējot numuriņus ar šīs programmas palīdzību, ir pieejamas dažādas priekšrocības, tostarp elastīgs maksājumu rīks, kas ļauj izvēlēties gandrīz jebkādu uzkrāto punktu un naudas kombināciju. Tāpat pieejama ekskluzīva biedra atlaide, bezmaksas standarta Wi-Fi un Hilton Honors mobilā lietotne.

Hampton by Hilton Riga Airport adrese ir Priežkalni A, Mārupes novads, Rīga LV-2167.

Par Hampton by Hilton

Kā publikācijas “Entrepreneur” 1. vietas ieguvēji starp izmitināšanas franšīzēm, Hampton by Hilton, tostarp Hampton Inn by Hilton un Hampton Inn & Suites by Hilton, apkalpo ceļotājus 7765 īpašumos 33 valsīs un teritorijās visā pasaulē.

Hilton (NYSE: HLT) ir pasaulē vadošais viesmīlības uzņēmums ar 18 pasaules klases zīmolu portfeli, kas ietver vairāk nekā 6800 īpašumu un vairāk nekā 1 miljonu numuriņu 122 valstīs un teritorijās. Hilton savā vairāk nekā 100 gadu ilgajā vēsturē ir uzņēmuši vairāk nekā 3 miljardus viesu, ieguvuši pirmo vietu 2021. gada Pasaules labāko darba vietu sarakstā un ir atzīti kā pasaules līderis Dow Jones ilgtspējas indeksos piecus gadus pēc kārtas. 2021. gadā papildus vairāk nekā vienas viesnīcas atvēršanai dienā Hilton ieviesa vairākus nozarē vadošos tehnoloģiju uzlabojumus, lai uzlabotu viesu pieredzi, tostarp Digital Key Share, automatizētu bezmaksas numuru atjaunināšanu un iespēju rezervēt savienojamus numuriņus. Izmantojot godalgoto viesu lojalitātes programmu Hilton Honors, gandrīz 128 miljoni biedru, kuri rezervācijas veic Hilton kanālos, var nopelnīt punktus par uzturēšanos viesnīcā un gūt pieredzi, ko par naudu iegūt nav iespējams.

Par Apex Alliance Hotel Management

Apex Alliance Hotel Management ir neatkarīgs lietuviešu operators, kas koncentrējas uz ilgstošu partnerattiecību izveidi un attīstīšanu ar institucionālajiem investoriem, īpašumu īpašniekiem vai privātā kapitāla fondiem, vienlaikus sniedzot pārvaldības pakalpojumus savām esošajām vai topošajām viesnīcām. Uzņēmums pārvalda 11 viesnīcas Rumānijā, Lietuvā, Polijā un Latvijā, kuru kopējā ietilpība ir vairāk nekā 2100 numuriņu.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus