SIXT attīstīs automašīnu abonēšanas pakalpojumus

Nostiprinot līderību auto abonēšanas jomā, starptautiskais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs “SIXT” Latvijā iegādājies “Renti Plus” automašīnu abonēšanas pakalpojumu. Šis stratēģiskais lēmums ļaus izvērst “SIXT+” automašīnu abonēšanas pakalpojumu. Tāpat tas ļaus papildināt autoparku un pilnveidot pieredzi kompānijas klientiem, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jau ziņots, ka “Sixt” franšīzes Latvijā pārstāvis “Transporent” līdz 2025. gadam izvirzījis vairākus ambiciozus mērķus. Plānots saglabāt tirgus līdera pozīciju pilna servisa auto līzinga un autoparku vadības pakalpojumu tirgū Latvijā. Tāpat iecerēta sniegto pasākumu digitalizācija, finanšu stabilitātes nodrošināšana, stabilas naudas plūsmas nodrošināšana, pakalpojumu kvalitātes uzlabošana, kā arī zīmola vērtības saglabāšana Baltijas valstīs.

Straujš kāpums

“Automašīnu abonēšana īsā laika posmā ir piedzīvojusi strauju pieprasījuma kāpumu, iezīmējot jaunu un būtisku soli mobilitātes iespēju paplašināšanā Latvijā. Kā līderis šī pakalpojuma sniegšanā, mēs aizvien raugāmies uz jaunām iespējām izvērst “SIXT+” pakalpojuma pieejamību un pilnveidot klientu pieredzi. Pārņemot “Renti Plus” aizsākto automašīnu abonēšanas pakalpojuma sniegšanu un liekot lietā “SIXT” ilgo pieredzi tirgū, gan esošajiem pakalpojuma lietotājiem, gan nākotnes klientiem tiks nodrošinātas vēl plašākas mobilitātes iespējas,” norāda Arnis Jaudzems, “SIXT” vadītājs Baltijas valstīs.

Nepilna gada laikā, kopš pakalpojums ir pieejams Latvijā, “SIXT+” automašīnu abonēšanas pieprasījums ir strauji audzis un ik mēnesi Latvijā to izvēlas vairāki desmiti jaunu klientu. Auto abonēšanu izvēlas privātpersonas, kā arī mazie, vidējie uzņēmumi, kuriem automašīna ir nepieciešama ilgtermiņā par fiksētu mēneša maksu, saņemot visus ar to saistītos pakalpojumus. Viņi īpaši novērtē to, ka auto abonēšanas maksā iekļauti visi nepieciešamie ikdienas pakalpojumi – sākot no auto apdrošināšanas, tehniskās apkopes, riepu maiņas un remonta, līdz pat aizvietošanas auto pēc nepieciešamības.

Fokusēsies uz pamatnodarbošanos

“”Renti Plus” biznesa pārdošana mūsu uzņēmumam bija pārdomāts un stratēģisks lēmums. Tas turpmāk sniegs iespēju vēl vairāk fokusēties uz kompānijas piedāvāto finanšu pakalpojumu attīstīšanu kā privātpersonu, tā mazo un vidējo uzņēmumu segmentā. Mēs joprojām ticam, ka auto abonēšanas pakalpojumam ir liels potenciāls, ko apstiprina arī mūsu līdz šim sasniegtie rezultāti. Nešaubāmies, ka “SIXT” pieredze un ilgtermiņa attīstības vīzija spēs pacelt šo pakalpojumu vēl augstākā līmenī, no kā iegūs ne tikai esošie un potenciālie klienti, bet arī automašīnu finansēšanas un saistīto pakalpojumu tirgus,” skaidro Eleving Group Latvijas biznesa vadītājs Krišjānis Znotiņš.

Darījuma ietvaros “SIXT” ir pārņēmis vairāk nekā simts automašīnas no “Renti Plus” autoparka, saglabājot esošos līguma noteikumus klientiem. Ar šo darījumu “SIXT+” ir nostiprinājis līderību auto abonēšanas pakalpojumu jomā Latvijā.

“SIXT+” auto abonēšanas pakalpojumā apvienots  labākais no auto līzinga un auto nomas. Pakalpojums nodrošina iespēju privātpersonām un uzņēmumiem abonēt automašīnu, veicot fiksētu mēneša maksājumu. Abonementu iespējams pārtraukt jebkurā brīdī bez līgumsoda, tādējādi saglabājot kontroli par savu budžetu.

Kopš 2010. gada autoparku vadības uzņēmums SIA “Transporent” ir SIXT franšīzes partneris Baltijas valstīs. Uzņēmums sniedz auto nomas, auto abonēšanas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, kopā apkalpojot 7000 automašīnas. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk nekā 1000 BMW, Audi, Volkswagen, Toyota, Škoda un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Domājot par ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, ik gadu SIXT palielina videi draudzīgāko elektro un hibrīda dzinēja auto īpatsvaru.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus