Latvijas viesnīcu operators gūst panākumus, pārvaldot franšīzes viesnīcas dažādās valstīs

Starptautiskais viesnīcu operators ar galveno biroju Rīgā “Mogotel Hotel Group”  turpina paplašināt savu tīklu Centrāleiropā, veiksmīgi sadarbojoties ar Eiropā lielāko starptautisko viesmīlības jomas uzņēmumu”Accor”.

Apvieno spēkus

Nesen abas grupas apvienojušas savus spēkus projektā, lai modernizētu viesnīcu “ibis Bratislava Centrum”. Tā atrodas pašā Slovākijas galvaspilsētas un lielākās pilsētas centrā, stāsta uzņēmuma pārstāvji.

Saskaņā ar līgumu viesnīca “ibis Bratislava Centrum” tiks nodota pārvaldīšanai “Mogotel Hotel Group”. 36 mēnešu laikā pakāpeniski tiks veikta apjomīga tās renovācija, kas nodrošinās tās atbilstību jaunākajām viesmīlības jomas tendencēm un “Accor” tīkla “ibis” zīmola standartiem. Saskaņā ar tiem  viesnīca turpinās savu darbību saskaņā ar franšīzes līguma noteikumiem.

“Mogotel Hotel Group” ir ievērojams viesnīcu apsaimniekotājs no Latvijas. Uzņēmuma vērienīgās ambīcijas aptver visu Centrālo un Austrumeiropu. Tas ir guvis veiksmīgus panākumus sadarbībā ar “Accor”, pārvaldot franšīzes viesnīcas Slovēnijas un Ungārijas galvaspilsētās, kā arī daudzās citās valstīs. “ibis Bratislava Centrum” projekts apliecina “Accor” un “Mogotel” kopīgo apņemšanos nodrošināt pirmklasīgu viesmīlību par pievilcīgām cenām reģiona pieprasītākajos galamērķos.

– double room

– Ar prieku dodamies vēl vienā piedzīvojumā roku rokā ar “Mogotel Hotel Group”. “ibis” zīmols piedāvā dzīvesprieka un labsajūtas pilnas vietas, kas aicina cilvēkus radīt, priecāties un būt kopā, un tādējādi zīmols ir lielisks papildinājums viesnīcu tirgum Bratislavā un Slovākijā. Ticam, ka atjaunotā viesnīca pārspēs jebkuras ekspektācijas un nodrošinās neaizmirstamu atpūtu mūsu viesiem no visas pasaules arī turpmāk, – skaidroja Dileks Sezers (Dilek Sezer), “Accor” Dienvidaustrumeiropas reģiona vecākais attīstības direktors.

Vienīgā šāda tipa viesnīca

Viesnīca “ibis Bratislava Centrum” ietver 130 numurus un atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā. Tā ir vienīgā 3 zvaigžņu viesnīca apvidū, kas piesaista viesus ar zemas cenas un augstas kvalitātes pakalpojumu apvienojumu. Viesnīcas izdevīgā atrašanās vieta kalna pakājē, no kura skatam paveras krāšņā Bratislavas pils, un piecu minūšu gājiens līdz vecpilsētai garantē viesiem ērtības, ļaujot bez piepūles iepazīt valdzinošo pilsētu.

“Ar lielāko prieku uzņemamies izaicinājumu atdzīvināt šo viesnīcu un sniegt saviem viesiem neaizmirstamu pieredzi. Arvien ciešākā sadarbība ar “Accor” apliecina mūsu apņēmību nodrošināt izcilu servisu, kā arī starptautisko franšīzes standartu ievērošanu. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim atklāt “ibis Bratislava Centrum” iespaidīgās pārmaiņas,” sacīja “Mogotel Hotel Group” attīstības direktors Ivans Dokicans.

Mogotel Hotel Group attīstība turpināsies

“Mogotel Hotel Group AS” – starptautisks viesnīcu operators, kas atrodas Rīgā. Pašlaik uzņēmums pārvalda 24 viesnīcas ar vairāk nekā 3200 numuriem astoņās valstīs. Uzņēmuma viesnīcas darbojas Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Polijā, Bulgārijā, Slovēnijā, Ungārijā un Ukrainā ar zīmoliem “Wellton Hotels”, “Rixwell Hotels”, “Rixwell Collection Hotels”, “RIJA Hotels”, “Wyndham”, “Wyndham Garden”, “Ramada by Wyndham”, “ibis Styles” un “Novotel”.

Viesnīcas atbilst visiem starptautiskajiem standartiem, piedāvājot viesiem augstu komforta līmeni, nevainojamu apkalpošanu, naktsmājas ar skaistāko skatu uz pilsētu, modernas spa un atpūtas iespējas, bārus un restorānus, kā arī plašas un daudzveidīgas telpas uzņēmējdarbībai un konferenču rīkošanai. Lai viesiem nodrošinātu maksimālu komfortu, “Mogotel” sekmīgi izmanto visus jaunākos līdzekļus, tehnoloģijas un inovācijas viesmīlības jomā. Uzņēmuma attīstības plānā līdz 2023.gadam paredzēts atvērt vēl trīs viesnīcas Centrāleiropā un citos reģionos.

Evelīna Ozoliņa

Lasīt citus rakstus